Gresa nuk di tu ndahet kaqurrelave më…Shikojeni si po duket ajo sonte… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Gresa nuk di tu ndahet kaqurrelave më…Shikojeni si po duket ajo sonte…

19:57 | 12 Janar 2018

Se është njëra ndër këngëtaret tona të reja më me stil dhe shije, kjo vërehet në çdo paraqitje të Gresa Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sonte Gresa shihet se ia ka qëlluar me paraqitjen e saj. Në dy foto që ajo i ka hedh nëpër rrjetet sociale facebook dhe instagram, shihet me kaçurrela, Gresa në këto foto po shkëlqen. Duket se ajo është bërë gati që të këndoj para fansave të saj, e me këtë rast na shfaqet një super femër seksi dhe me kaçurrela.

Shikojeni pak bukuroshen Gresa se sa bukur po duket me kaçurrela.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi