Gresa përkujdeset shumë për Shkurtën, ja çka bën për të në mëngjes! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Gresa përkujdeset shumë për Shkurtën, ja çka bën për të në mëngjes!

08:47 | 17 Prill 2018

Gresa Behluli duket që është e zonja edhe në gatim.

Këngëtarja e re e muzikës popullore nuk e ka problem që të gatuajë edhe me mëngjes, përcjell ORAvip.

Ajo ka përgatitur pasta që në pamje duken mjaft të shijshme për t’i shijuar.

Shkurta është një nënë me fat pasi mëngjesin e gjen të gatshëm nga vajza e saj e madhe.

Ja çka ka përgatitur Gresa./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari