Griezmann ka një kërkesë të çmendur për Manchester Unitedin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Griezmann ka një kërkesë të çmendur për Manchester Unitedin

00:00 | 08 Janar 2018

Antoine Griezmann ia ka treguar kushtet Manchester United për ta transferuar atë.

Sulmuesi francez tashmë i ka bërë me dije Atletiko Madridit se ky është sezoni i fundit që po luan nën fanellën e tyre, pasi në verën që po vjen do ta kërkoj largimin.

 Antoine Griezmann will demand a staggering amount of money to move to Manchester United

Manchester United ka kohë që po e kërkon transferimin e Antoine Griezmannit, por që ky i fundit u ka bërë me dije se e dëshiron një pagë prej 400 mijë funtesh në javë, përcjell ORAinfo.

Francezi gjithashtu po kërkohet edhe nga Barcelona, andaj ai iu ka bërë me dije “Djajve të Kuq” që duhet ta ofrojnë atë shumë nëse duan që ta kenë në skuadër./ORAinfo/

 Jose Mourinho is desperate to land Griezmann next summer and made him a top target

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!