Gruaja e Beratit një zonjë e vërtetë, ajo është zeshkanja më e bukur turke – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Gruaja e Beratit një zonjë e vërtetë, ajo është zeshkanja më e bukur turke

12:45 | 17 Prill 2018

Kerem Poyraz Kayaalp është aktori simpatik i serialit ‘Beni Affet’, i cili cilësohet si një ndër meshkujt më tërheqës turk.

Aktori në jetën reale ka një jetë të qetë krah zeshkanes që ka zgjedhur për grua, përcjell ORAvip.

Berat është ndër rolet më të sukseshme në karrierën e tij dhe me po këtë rol u njoh edhe në publikun shqiptar.

Me të dashurën e tij, Kerem përfolet shpesh në media për romancës që kanë dhe për të cilën interesohen edhe fansat e tyre. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari