Gruaja e Dautit na sjell verën! Shikojeni si është veshuar ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Gruaja e Dautit na sjell verën! Shikojeni si është veshuar ajo

09:28 | 14 Mars 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, shkruan ORAvip.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E postimi i fundit është një fotografi në të cilën shihet e veshur si gjithmonë me stil, me një këmish dhe pantollona të shkutëra.

Siç duket Lolës shpejt i ka ardhur vera…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi