Gruaja e politikanit kosovar publikon foto nga pushimet, kaq atraktive po duket ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Gruaja e politikanit kosovar publikon foto nga pushimet, kaq atraktive po duket ajo

18:59 | 10 Gusht 2018

Anita Muja është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Shaip Muja.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo sot ka publikuar një pamje nga pushimet në të cilat po duket tejet atraktive.

Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!