Gruaja e Sinanit niset për në ‘dasmë’, kaq bukur është rregulluar do t’ju ‘çmend’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Gruaja e Sinanit niset për në ‘dasmë’, kaq bukur është rregulluar do t’ju ‘çmend’

10:11 | 11 Maj 2018

‘Anne’ po sjell shumë dramacitet me intrigat dhe ngjarjet e papritura.

Seriali turk ka marrë një shikueshëmri të madhe në publikun shqiptar dhe po këta shikues kanë edhe një kureshtje për jetën private të aktorëve të tyre të preferuar, përcjell ORAvip.

‘Sinani’ që ka një rol kyç në këtë serial, në jetë reale është një bashkëshort i lumtur që ka një grua të bukur e simpatike në krah.

Aktori i famshëm turk në rrjetet sociale poston momente të lumtura bashkë me të e që marrim shumë pëlqime e komente pozitive.

Gruaja e tij është një zeshkane tërheqëse që kur i shton grimin pamjes së saj, bëhet e parezistueshme.

Ja sa me fat është ‘Sinani’./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!