Gruaja e tij e ka ditëlindjen, e papritur si e uron Lorik Cana! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Gruaja e tij e ka ditëlindjen, e papritur si e uron Lorik Cana!

10:49 | 09 Nëntor 2018

Gruaja e Lorik Canës, Monika feston ditëlindjen e saj.

Me këtë rast, nuk ka si të mungoi urimi nga bashkëshorti i saj, Loriku i cili në Instastory ka publikuar një fotografi bashkë me të në të cilën çifit po duken shumë të bukur afër njëri tjetrit, e mbi këtë imazh Loriku ka shkruar një urim të veçantë për ditëlindjen e gruas së tij.


“Po plaket!!!” ka shkruar Loriku në fotografinë e publikuar një Instagram, teksa ka bashkangjitur edhe një emoji të një ëmbëlsire.

Kujtojmë që Lorik Cana dhe Monica janë prindër të një vogëlushi të quajtur Bojken.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!