Gruaja zbulon tradhtinë e burrit, ja reagimi i saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Gruaja zbulon tradhtinë e burrit, ja reagimi i saj

09:46 | 03 Tetor 2018

Po dyshonte prej kohësh se bashkëshorti i saj po ‘ja dridhte’ me dikë tjetër, ndaj një ditë vendos të ndjekë atë.

Në fund të ndjekjes, dyshimet e saj u vërtetuan. Në aeroportin e Goas në Indi, një bashkëshorte zuri mat, gati për udhëtimin burrin e saj në shoqërinë e të dashurës.

Gruaja i kundërvihet të dyve dhe në një moment godet me shuplakë të dashurën e burrit të saj.

Reagimi i këtij të fundit ishte goditja me shuplakë dhe shqelm ndaj bashkëshortes. U desh ndërhyrja e të pranishmëve për të qetësuar të dyja palët.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!