Guardiola po e transferon mesfushorin që e duan shumë skuadra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Guardiola po e transferon mesfushorin që e duan shumë skuadra

18:00 | 16 Shtator 2018

Pep Guardiola dëshiron që ta transferoj një mesfushor.

Trajneri spanjoll e ka larguar Touren, andaj e kërkon një zëvendësues për të.

Manchester City po e përcjellë nga afër përparimin që po e bën mesfushori i Lyonit, Lucas Tousart këtë sezon, përcjell ORAinfo.

Tousart ka marrë vëmendjen e skuadrës angleze që kur zëvendësoi Corentin Tolisson që u transferua te Bayern Munchen, dhe është vëzhguar nga disa anëtarë të ‘qytetarëve’ deri më tash./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!