Guardiola po e transferon yllin që e do me ngulm Barcelona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Guardiola po e transferon yllin që e do me ngulm Barcelona

23:00 | 13 Janar 2018

Pep Guardiola është i gatshëm që të ia rrëmbej një lojtar nga dora Barcelonës.

Manchester City dëshiron që ta transferoj anëtarin e Nices, Jean-Michael Seri, përcjell ORAinfo.

 Manchester City have joined the race to sign Jean-Michael Seri

Barcelona e kishte në dorë transferimin e lojtarit në verën që shkoi, mirëpo ata refuzuan që ta kenë atë në skuadër.

Kështu, Manchester City dëshiron që ta transferoj atë në këtë afat, pasi dhe agjenti i Serit ka dhënë dritën e gjelbër që të nisin bisedimet./ORAinfo/

 The Nice midfielder's contract expires in the summer of 2019

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!