Gylsereni si kurrë më parë shfaqet shumë bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Gylsereni si kurrë më parë shfaqet shumë bukur

18:41 | 10 Maj 2018

Aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcayu bë e njohur për publikun me rolin e saj “Gylsereni” tek seriali turk “Fate të kryqëzuara”, nuk e ka ndermend të ndalet, shkruan ORAvip.

 

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk.

Yesilcay në një moshë të re i dha fund beqarisë së saj me aktorin Cem Ozer në vitin 2004
Martesa e tyre nuk zgjati shumë por kjo martesë 6 vjeçare Nurgul i dha titullin nënë.
Në rrjetin social Instagram po thuajse çdo ditë poston fotografi të shumta si dhe merr komente shumë pozitive edhe nga ndjeksi.
Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me një grim të lehtë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!