Halil Kastrati iu përlot me veprimin e fundit, ja ҫfarë bën për këtë jetim – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Halil Kastrati iu përlot me veprimin e fundit, ja ҫfarë bën për këtë jetim

16:03 | 10 Gusht 2018

Hoxha i njohur nga Prizreni, Halil Kastrati vazhdon me humanizmin e tij.

Edhe pse ai po përballet me sëmundjen e vështirë të djalit të saj, kjo nuk e ndalë që të ndihmojë familjet me nevojë, shkruan ORAinfo.

Këtë ai e bën në forma të ndryshme dhe të veçanta.

Halili është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se ka ndihmuar edhe një jetim duke i siguruar një banesë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!