Hamburger SV – Bayern Munich, shënohen dy gola të shpejtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Hamburger SV – Bayern Munich, shënohen dy gola të shpejtë

18:35 | 15 Gusht 2018

Hamburger SV ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munichut në kuadër të miqësores.

Golin e ka realizuar Lewis Holtby  në minutën e 25‘.

Por, bavarezët e kanë barazuar rezultatin me anë tëSandro Wagner në minutën e 31′ nga penalltia.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!