Hamburger SV – Bayern Munich, shënohet goli i tretë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Hamburger SV – Bayern Munich, shënohet goli i tretë

18:53 | 15 Gusht 2018

Bayern Munich e ka përmbysur rezultatin ndaj Hamburger SV.

Golin e ka realizuar Wagner në minutën e 41‘ që është goli i tij i dytë në ndeshje.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!