“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

“Hamdia” del bashkë me nënën dhe gruan e tij, por shikoni sa shumë e do nusja e tij vjehrrën?

13:25 | 16 Prill 2018

Dardan Gashi është ndër aktorët më të preferuar të publikut, i cili bëri bujë me rolin e tij të ‘Hamdisë’ në serialin vendor, ‘Çka ka shpija’.

Ai ka pas shumë fansa që dëshirojnë të dijnë më shumë rreth jetës së tij private, përcjell ORAvip.

Dardani në këtë aspekt është shumë i afërt me ta përmes rrjeteve sociale.

Ai ka postuar një fotografi me gruan dhe nënën e tij duke dhënë kështu një portret të bukur familjar.

Kjo fotografi po ashtu nxjerr në pah raportet që kanë familja e Dardanit, e veçanërisht nëna dhe gruaja e tij./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari