Haradinaj i jep lamtumirën e fundit komandantit ‘Guri’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Haradinaj i jep lamtumirën e fundit komandantit ‘Guri’

19:52 | 13 Mars 2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftetarit Jetullah Qarri.I njohur si komandant ‘Guri’, Jetullah Qarri sot ka ndërruar jetë.

Haradinaj ka marr pjesë në varrimin e tij tek varrezat e dëshmorëve në Gryk të Greqevcit.

“Lamtumira e fundit për bashkëluftëtarin Jetullah Qarri – komandant “Guri”. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!” ka shkruar Haradinaj në përshkrimin e këtyre fotografive.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!