Haradinaj takohet me Dacin, ja për ҫka diskutuan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Haradinaj takohet me Dacin, ja për ҫka diskutuan

19:56 | 09 Nëntor 2018

Kryeministri i Kosovës është takuar gjatë ditës së sotme me akademik Nexhat Dacin.

Për Haradinajn kjo duket të ketë qenë një kënaqësi e veҫantë, ku diskutuan për situatën aktuale politike në vend.

“Si politikan me përvojë të gjatë dhe pjesëmarrës aktiv në shumë procese të rëndësishme të shtetkrijimit, këshillat e Akademik Dacit janë çdoherë me interes për vendin”-përfundoi Haradinaj.

Të gjitha këto komente ai i bëri në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!