Haradinaj zbulon se u ka paguar darka policëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Haradinaj zbulon se u ka paguar darka policëve

18:36 | 07 Dhjetor 2017

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur sot se ai ka paguar drekën policëve të Kosovës.

“Ka policë që nuk ja jepin orë shtesë, 16 orë punë i bënë , a beson që shpesh prej xhepit temë drekat edhe darkat prej xhepit tem i paguaj se më vjen gjynah i kanë 500 euro rrogë e s’kanë buxhet policia” ka thënë Haradinaj.

“Më vjen keq prej djemve 16 orë rrinë në këmbë”, ka shtuar kryeministri Haradinaj

Seanca e sotme ka filluar në mëngjesin e sotëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!