Harrojeni Afërdita Dreshaj, motra e saj ‘kall’ me gjoksin ‘bombastik’ (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Harrojeni Afërdita Dreshaj, motra e saj ‘kall’ me gjoksin ‘bombastik’ (Foto)

20:59 | 21 Prill 2017

Jehona Dreshaj, nuk është emër krejt i panjohur për audiencën shqiptare, transmeton ORAinfo.

Ajo njihet si motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj, kryesisht përmes rrjeteve sociale që duket se i ka pjesë të pandashme të përditshmërisë së saj.

Postimi i fundit vë në pah linjat shpërthyese të zeshkanes seksi, e për më tepër bie në sy gjoksi i saj ‘bombastik’./ORAinfo/

Weekend in Miami tryna study by the pool… 🤷‍♀️ #examWeek

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi