Harrojeni Coutinhon.! Barcelona po vjen me transferim të çmendur nga Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Harrojeni Coutinhon.! Barcelona po vjen me transferim të çmendur nga Milani

14:12 | 07 Dhjetor 2017

Sipas asaj që u zbulua sot nga Corriere dello Sport, Barcelona veç se ka  filluar kontaktet e para me agjentin e futbollistit, Andrè Silva  të Milanit, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi portugez është një ide e fortë e klubit katalanas, e ky futbollist shihet si opsion ideal nëse veç Coutinho nuk kalon të ekipi spanjoll./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!