Harrojeni Dua Lipën, motra dhe nëna e saj vijnë me fustanat më të bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Harrojeni Dua Lipën, motra dhe nëna e saj vijnë me fustanat më të bukur

16:43 | 10 Gusht 2018

Dua Lipa ka arritur në Kosovë dhe po kalon kohë shumë të mirë në vendlindjen e saj.

Ajo sonte do të përformojë në Prishtinë, në festivalin “Sunny Hill”, e cila thuhet se do të ngjitet në skenë rreth orës 23:00, shkruan ORAinfo.

Mbrëmë Dua Lipa me familjen e saj ishin në një festë private në të cilën duket se kanë kaluar shumë mirë.

Nga ajo festë pam pamje të shumta dhe të ndryshme.

E një nga pamjet ishte edhe ajo e nënës dhe motrës së Dua Lipës të cilat po duket të veshura shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!