Harrojeni Duda Baljen, kjo deputete sot çmendi të gjithë në Kuvend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Harrojeni Duda Baljen, kjo deputete sot çmendi të gjithë në Kuvend

15:32 | 05 Dhjetor 2017

Deputetja që tërheq gjithmonë vëmendjen në Kuvendin e Kosovës, me pamjen e saj seksi, është boshnjakja Duda Balje.

Mirëpo, në seancën e sotme ishte një kolege e saj e cila ia mori ‘anën’.

Bëhet fjalë për Jelena Bontiq, deputetja e cila i takoni grupit parlamentar të Listës Srpska.

Shikoni më poshtë disa foto të bëra nga Indeksonline:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!