Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit (Foto)

21:42 | 11 Janar 2017

34-vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi