Harrojeni të gjitha, kaq bukur ështu dukur si maturante vajza e Donika Kadajt – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Harrojeni të gjitha, kaq bukur ështu dukur si maturante vajza e Donika Kadajt

21:22 | 17 Maj 2018

Vajza e deputetes Donika Kadaj, Doruntina ka qenë sivjet maturante.

E veshur me fustan të zi, Doruntina duket se ka trashëguar shumëçka të bukur nga nëna.

Jo vetëm kaçurrelet i ka si nëna, pasi që po ta analizosh, Doruntina ka shumë të përbashkëta me deputeten e njohur.

Kujtojmë që Donika është nënë e dy fëmijëve, Dardanit dhe Doruntinës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!