Harroni të gjitha, gruja e Shpendit shkëlqen në dasmën e Elitës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Harroni të gjitha, gruja e Shpendit shkëlqen në dasmën e Elitës

00:00 | 22 Shtator 2018

Dasma e Elita Rudit dhe reperit Gjiko ka marrë vëmendjen e shtypit rozë sot.

Shumë fytyra të njohura publike janë ftuar e ende po festojnë dasmën e miqve të tyre të famshëm, përcjell ORAinfo.

E në mesin e tyre ishte edhe Shpend Ahmeti me gruan e tij.

Në një foto të publikuar nga Kaltrina Mikushnica, gruaja e të parit të Prishtinës duket një zonjë e vërtetë e me shumë elegancë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!