‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Hazall ’në serial është shumë negative, por ja sa e ëmbël është në realitet

11:57 | 14 Qershor 2018

Alina Boz është aktorja ruso-turko që për shkak të pamjes së saj ajo i lë gojëhapur të gjithë, shkruan ORAinfo. ‘Hazall e cila me rolin e saj u bë shumë e popullarizuar që nga seriali ’Fatet e kryqezuar’.


‘Hazall’ për veç se është aktore ajo talen e ka dhe muzikën, të cilën e do dhe e bënë me shumë qef.

Edhe pse në seria është tejet negative dhe aspak e dashur me të tjerët, në jetën reale jeta e “Hazall” është krejt e ndryshme, ajo është shumë e dashur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!