Hazan veshi një fustan interesant në fejesën e saj, një nuse kaq e bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Hazan veshi një fustan interesant në fejesën e saj, një nuse kaq e bukur

23:11 | 08 Nëntor 2018

‘Hazan’ i ka dhënë fund beqarisë së saj në një ceremoni private por të organizuar mjaft mirë.

Aktorja e famshme u bë emër edhe në publikun kosovar përmes rolit të saj të Hazan, në serialin “Fazilet hanim ve kizlari”, përcjell ORAinfo.

Para shumë fansave të saj, ajo sot dha lajmin e fejesës me këngëtarin turk, Baris Yurtcu. veshi një fustan interesant në fejesën e saj, një nuse kaq e bukur

Deniz Baysal edhe në jetën reale është një femër me shumë shije e me një trup të tonifikuar.

Për fejesën e saj ka zgjedhur një fustan të thjeshtë por shumë të bukur.

Për më shumë shikoni këto fotografi të aktores./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!