Hazard: “Babai im është në telashe për ato që tha për Realin” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Hazard: “Babai im është në telashe për ato që tha për Realin”

08:06 | 22 Janar 2018

​Hazard është i lumtur në Madrid dhe nuk e ka ndërmend të largohet nga Chelsea.

Javë më parë, babai i Eden Hazard, haptazi e pranoi se djali i tij ka refuzuar kontratën me Chelsean dhe se po pret ofertë nga Real Madridi.

Hazard ka reaguar tek tani, duke thënë se është i lumtur te Chelsea.

“Babai im tha gjëra jo të mira”, tha Hazard. “Po, kam folur me të (për t’i thënë mos fol), jo, jo mos u brengosni”.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!