Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin

15:09 | 14 Mars 2018

Gaye Turgut, është aktorja turke e cila për mrekulli e luan personazhin e Beharit në serialin, Benni Affet.

Një vajzë shumë e bukur, por që lufton shumë për dashuri përballet me shumë befasi në këtë serial, përcjell ORAvip.

Në këtë telenovelë ajo është e dashura e Kemialit, derisa në jetën reale ajo është bashkëshortja e Deniz Evin që luan rolin e Ymytit në serial.

Duket se prapa kamerave, Behari nuk mundet të i rezistojë dashurisë së tij, pasi që ne çdo moment i hidhet në përfaqim burrit të saj… Shikoni si duken ata dy bashkë. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi