Higuain me gol ‘bombë’ e kalon Milanin në epërsi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Higuain me gol ‘bombë’ e kalon Milanin në epërsi

22:18 | 20 Shtator 2018

Milani më në fund ka kaluar në epërsi ndaj Dudelange në kuadër të Evropa Ligës

Golin e ka realizuar Higuain në minutën e 59’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!