Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Hoxha i njohur në përqafimin e femrës më të dashur…Kaq të lumtur po ndihen ata…

11:58 | 14 Shkurt 2018

Elvis Naç tashmë është ndër hoxhët më të njohur shqiptar, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për ligjeratat e tij të cilat i mban vazhdimisht.

Elvisi ka një grua dhe një vajzë të cilët bëjnë një jetë shumë të lumtur së bashku.

Ai është mjaftë aktiv në rrjetet socale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me vajzën e tij e cila po e puth babain.

Shikojeni vet postimin më poshtë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!