Hoxha i njohur: Nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës, por mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Hoxha i njohur: Nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës, por mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja

08:28 | 14 Qershor 2018

Ai u ka bërë thirrje burrave që t’i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në deti

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!