Humbja në minutat e fundit nga Inter, vjen deklarata bombastike nga Gattuso – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Humbja në minutat e fundit nga Inter, vjen deklarata bombastike nga Gattuso

23:40 | 21 Tetor 2018

Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso thotë se Milan e ka merituar një pikë në ndeshjen kundër Interit.

Sipas tij, fitorja e Interit 1 me 0 në minutat e fundit nuk është rezultati real i ndeshjes.

“Interi meritoi më shumë se ne, mirëpo po të përfundonte ndeshja 0-0, do të ishte rezultat real”, ka thënë trajneri i Milanit pas ndeshjes, përcjell lajmi.

“Ne luajtëm një futboll më shumë fizik, pjesë që nuk na pëlqen edhe shumë, mirëpo që arritëm të bënim mirë”.

“Ne shpresuam që të fitonim me kundërsulme, por që në pasime nuk u treguam të saktë”, ka shtuar më tej Gattuso.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!