‘Hyrem’ befason, bëhet ‘bashkë’ me Mehmet Kosova – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Hyrem’ befason, bëhet ‘bashkë’ me Mehmet Kosova

09:41 | 11 Gusht 2018

Meryem Uzerli njihet për rolin e saj te seriali “Sulltani i madhërishëm”, por edhe për role tjera në filma e seriale si “Cingoz Recai”, “Marija”, “Gecenin Kralicesi” e shumë të tjerë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here shpërndan fotografi të ndryshme, e së fundi u pa në një fotografi me Kenan İmirzalıoğlu, i njohur si “Mehmet Kosova” te seriali “Jeta e Hidhur”, dhe Mahiri te “Karadayi”.

Të dy duken shumë të lumtur, teksa Sulltanesha Hyrem pranon lule nga dikush. Ndryshe, Kenan İmirzalıoğlu dhe Meyrem Uzerli ishin pjesë e filmit “Cingoz Recai”, film që flet për xhentilesën, mëshirën dhe bujarinë e një keqbërësi.

Ky film është storie e një hajduti, e bazuar në romanin e novelistit të famshëm Peyami Safa. Të dy vazhdojnë jetën e tyre profesionale si aktorë në Turqi dhe kanë angazhime të shumta.

Ndryshe, Kenan İmirzalıoğlu dhe Meyrem Uzerli ishin pjesë e filmit “Cingoz Recai”, film që flet për xhentilesën, mëshirën dhe bujarinë e një keqbërësi. Ky film është storie e një hajduti, e bazuar në romanin e novelistit të famshëm Peyami Safa. Të dy vazhdojnë jetën e tyre profesionale si aktorë në Turqi dhe kanë angazhime të shumta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!