I bastiset shtëpia në Istog pasi postoi revolen në rrjetet sociale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

I bastiset shtëpia në Istog pasi postoi revolen në rrjetet sociale

16:30 | 10 Shkurt 2018

Një shtëpi është bastisur në Istog, pasi i dyshuari në rrjete sociale ka ekspozuar një revole.

Bastisja është bërë me vendim të Gjykatës, por i dyshuari përkohësisht jeton në Austri.

Policia ka gjetur dhe konfiskuar një revole me gas, cal-9 mm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!