I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

I dashuri miliarder i blen Morenes dhuratë shumë luksoze, kështu gëzohet ajo

12:12 | 14 Qershor 2018

Morena Taraku e cila kohen e fundit ka bërë bujë shumë të madhe në media, shkruan ORAinfo.

Ajo u përfol shumë pasi u shpërnda lajmi se ajo është në lidhje me miliarderin nga Teherani Sasha.


Morena nuk e ka thënë as edhe një gjë të vetme rreth kësaj çështje.

Mirëpo kjo pak a shumë u vërtetua nga tatuazhe që çifti i kanë bërë emrat e njëri tjetrit.
Morena njihet si femra e cila bënë një jetë shumë luksoze.

Shumë shpesh ajo publikon dhurata të ndryshme e sot ajo ka publikuar një pal patika./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!