I dyshuari për sulmin në një shkollë në Florida ishte ish-student – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

I dyshuari për sulmin në një shkollë në Florida ishte ish-student

23:25 | 14 Shkurt 2018

I dyshuari për sulmin në një shkollë në Florida, të cilin policia po e mbanë në paraburgim, është një ish-student 19-vjeçar, sipas gazetës Miami Herald, transmeton Klan Kosova.

“Vitin e kaluar u tha se ai nuk ishte lejuar në shkollë me një çantë në shpinë”, tha mësuesi i matematikës Jim Gard.

“Kishte probleme edhe vitin e kaluar, i kërcënonte studentët, dhe unë mendoj se atij iu kërkua të largohej nga shkolla”, shtoi ai.

Policia ende nuk e ka identifikuar zyrtarisht të dyshuarin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!