I ikin policisë, por njëri prej tyre e pëson – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

I ikin policisë, por njëri prej tyre e pëson

11:49 | 15 Prill 2018

Dje në Vushtrri, tre persona, dy shtetas të Shqipërisë dhe një i Kosovës, me veturë nuk iu kanë ndalur njësisë policore dhe gjatë ikjes kanë shkaktuar aksident trafiku.

“Njësia policore ka arritur të arrestojë njërin nga të dyshuarit, ndërsa dy të tjerët kanë ikur dhe mbeten në kërkim”, thuhet në raportin e policisë.

Gjatë arrestimit dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!