I keni parë te gjitha, po jo edhe kërcimin e Getit me nënën e tij…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

I keni parë te gjitha, po jo edhe kërcimin e Getit me nënën e tij…(FOTO)

19:23 | 13 Shtator 2017

Dasma e Getit dhe Marinës bëri një buj të madhe në media dhe kjo për shkak të veҫantis që ajo kishte, shkruan ORAinfo.

Kemi parë video e fotografi të shumta nga aty, të postuara edhe nga ҫifti por edhe nga të ftuarit.

Ndër fotot më të bukura të kësaj dasme është edhe fotoja më poshtë në të cilën shihet Geti me nënën e tij duke vallëzuar…/ORAinfo/

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili