I keni parë të gjitha, por jo edhe vjehrrën e Engjit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

I keni parë të gjitha, por jo edhe vjehrrën e Engjit!

20:46 | 17 Maj 2018

Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli.

Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan ORAvip.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së shpejti ajo do të lansoi projektin e saj më të ri, “Vjehrra e mirë”.

A thua kush është vjehrra e Engjit!?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!