I pat të gjitha, por jo edhe urimin e Vjollca Haxhiut për ditëlindjen e Lulës… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

I pat të gjitha, por jo edhe urimin e Vjollca Haxhiut për ditëlindjen e Lulës…

09:29 | 15 Nëntor 2017

Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Është mike e mirë me këngëtarin Meda dhe me bashkëshorten e tij.

Dje Lulja festoi ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe Vjollca.

“Urime u plakshit të lumtur”-kanë qenë fjalët e Vjollcës…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!