I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën

23:22 | 14 Shkurt 2018

Vitin e kaluar çifti më i përfolur i estradës kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Dasma e tyre ishte madhështore, e organizuar në Gjirin e Lalzit, ku kishte mbi 600 të ftuar, e shumë prej tyre ishin fytyra të njohura për publikun.E sot, në ditën e të dashuruarve ata i vënë vulën gjithçkaje.

Është Marina ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku çifti shihet teksa po darkojnë në një ambient të hapur, e ku përreth tavolinës së tyre me qirinjtë e ndezur formohet një zemër.

Nën tingujt e këngës “Love on the brain” nga Rihanna, çifti po duken tejet të lumtur.“Duajeni njëri-tjetrin” ka shkruar Marina në videon e publikuar.

Love each other! #happyvalentinesday❤

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!