I patë të gjitha, por jo edhe surprizën e Gjikos për Elitën, e shkrin të tërën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

I patë të gjitha, por jo edhe surprizën e Gjikos për Elitën, e shkrin të tërën

21:22 | 14 Shkurt 2018

Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet. Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram.

“Romeo im”, ka shkruar ajo përbri fotografisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!