I pëlqen pantallonat e ‘grisur’!? Shikoni një nga mënyrat se si t’i kombinoni! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

I pëlqen pantallonat e ‘grisur’!? Shikoni një nga mënyrat se si t’i kombinoni!

15:35 | 02 Prill 2018

Të dukemi bukur në pamje, e sidomos të veshur sa më me stil është qëllimi i secilit prej nesh, shkruan ORAvip.

Kemi stile të ndryshme të veshjen, ka njerëz që preferojnë të duken elegantë, të tjetë sportiv e disa të tjerëve u mjafton të ndihen rehat.

Por, vajzat dhe djemt e rinjë shpësh i kemi parë që veshin pantollona të grisura e që dukeshim mjaftë me stil.

Duke parë trendin e këtij viti, duket se pantollonat e tillë do të jenë ‘In’ edhe këtë vit.

Iu sjellim më poshtë një kombinim mjaftë të bukur të bërë me pantollona të grisura…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!