I përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i Xhakartës! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

I përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i Xhakartës!

00:48 | 17 Mars 2018

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun, shkruan ORAvip.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Qabin dhe Sasën, ku ata të dy po duken shumë të afërt me njëri-tjetrin…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari