I riu që u lëndua në aksidentin e rëndë në Pejë, në gjendje kritike -Ka nevojë për ndihmë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

I riu që u lëndua në aksidentin e rëndë në Pejë, në gjendje kritike -Ka nevojë për ndihmë

19:06 | 14 Nëntor 2017

Egzon Gjuka është njëri nga të lënduarit e aksidentit që ndodhi të shtunën mbrëma në Pejë, shkruan Periskopi.

Ai është në gjendje kritike, meqë ka dëmtim të rëndë në ‘Unazat e Qafës’. Tani, ai ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme kirurgjike.

Operacioni i Gjukës kushton 30 mijë euro, ndërsa familja e tij e ka të pamundur ta përballojë këtë shumë.

Më poshtë gjeni në fotografitë të sqaruar mënyrën se si ju mund ta ndihmoni Egzonin.

Gjatë vikendit kanë ndodhur dy aksidente të rënda në Pejë, ku ka pasur edhe viktima. Policia ka apeluar tek qytetarët që të jenë të kujdesshëm.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!