I ‘tradhton’ fotoja, Genci dhe Eni së bashku në pushime – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

I ‘tradhton’ fotoja, Genci dhe Eni së bashku në pushime

17:47 | 13 Qershor 2018

Lidhja e tyre ka bërë bujë në shtypin rozë.

Çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi vazhdojnë të përfliten në rrjete sociale për lidhjen e tyre, shkruan lajmi net.

Edhe pse ata ende nuk e kanë mohuar as pohuar lidhjen që kanë, fotografitë që publikohen thonë tjetër gjë.

Ndërkaq, nëse shikoni profilin e artistëve të njohur, mund të vëreni që fotot e fundit janë realizuar në vendin e njejtë.

E kjo nënkupton, që ata janë së bashku pavarësisht të gjithave!!

Dyshja kanë realizuar edhe dy projekte, “Vetëm ti”, “Shi bie në Tiranë”, janë hitet e njohura të çiftit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!