Ia merr jetën vetës një i burgosur në Dubravë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ia merr jetën vetës një i burgosur në Dubravë

10:13 | 27 Gusht 2018

Një i burgosur i ka marrë vetes jetën mbrëmë në burgun e Dubravës, raporton Gazeta Express. I burgosuri në fjalë, mësohet se kishte probleme psikike.

Viktima ka qenë e moshës 30 vjeç.

Rasti ka ndodhur në pavijonin e të burgosurve me probleme mendore në Burgun e Dubravës.

30 vjecari kishte provuar t’ia merr vetes jetwn edhe më parë, disa herë.
Deri më tash Shërbimi Korrektues i Kosovës nuk ka dhënë informacione për rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!