Ia morën parat dhe i premtuan se do ta punësojnë, por ja çka ju ndodhi dy femrave në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Ia morën parat dhe i premtuan se do ta punësojnë, por ja çka ju ndodhi dy femrave në Prishtinë

10:49 | 12 Prill 2018

Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra dje në Prishtinë, pasi kanë marrë 200 euro nga një femër kinse për ta punësuar në një kopsht të fëmijëve.

Pas intervistimit të dyja janë dërguar në mbajtje, njofton policia

“Rr. “Hamdi Mramori”, Prishtinë 11.04.2018-14:15. Janë arrestuar dy të dyshuara femra K-Shqiptare, pasi që të njëjtat me pretekstin se do ta punësojnë në kopsht të fëmijëve viktimën femër K-Shqiptare ia kanë marrë 200 euro”, thuhet në njoftim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!